Kolejna podróż za nami, tym razem uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami z Portugalii, Włoch, Chorwacji i Polski gościli w Stambule w szkole Fide po azjatyckiej części miasta. Oprócz bardzo interesujących zajęć w szkole poznaliśmy uroki przepięknego Stambułu, które moglismy podziwiać z wieży Galata Tower. Integrowaliśmy się podczas wielu aktywności jakie przygotowała nam szkoła nas goszcząca. Na długo pozostanie nam w pamięci mitologiczna legenda o Meduzie. Poznaliśmy pyszną kuchnię turecką, inną kulturę, religię i zwyczaje. Po zakończeniu ceremonii rozdania certyfikatów obyło się pożegnalne spotkanie wszystkich uczestników projektu.

Grupa Erasmus + “Legends and Myths on the Board”Kolejna podróż za nami, tym razem uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami z Portugalii, Włoch, Chorwacji i Polski gościli w Stambule w szkole Fide po azjatyckiej części miasta. Oprócz bardzo interesujących zajęć w szkole poznaliśmy uroki przepięknego Stambułu, które moglismy podziwiać z wieży Galata Tower. Integrowaliśmy się podczas wielu aktywności jakie przygotowała nam szkoła nas goszcząca. Na długo pozostanie nam w pamięci mitologiczna legenda o Meduzie. Poznaliśmy pyszną kuchnię turecką, inną kulturę, religię i zwyczaje. Po zakończeniu ceremonii rozdania certyfikatów obyło się pożegnalne spotkanie wszystkich uczestników projektu.

Grupa Erasmus + “Legends and Myths on the Board”