W dniach 26-27 pazdziernika w ramach realizacji projektu Erasmus+ przebywała w naszej szkole grupa uczniów i nauczycieli z Włoch i Hiszpanii .Podczas pobytu w naszej szkole uczniowie tworzyli teksty do gry video w języku angielskim, następnie tłumaczyli je na swoje języki .Przygotowaliśmy również dla naszych gości warsztaty ekologiczne i plastyczne. Zosia, Pola i Nela z klasy 7c przygotowały perfekcyjny program do zwiedzania miasta, oprowadziły naszych gości po mieście i pokazały najważniejsze miejsca w Kołobrzegu Uczniowie z klas 4-8 przygotowali urzekający program artystyczny. Wizyta zakończyła się występem ludowego zespołu „Trzebiatowiacy” oraz wspólnym ogniskiem.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom zaangażowanych w prace projektowe.
Zespół Erasmus+