Ostatnie dni spędzone w Taranto upłynęły na zwiedzaniu okolicy, odkrywaniu legend i mitów oraz integracji grup międzynarodowych. Zwiedziliśmy jedno z najpiękniejszych włoskich miast – Martina Franca, słynne trulli w Alberobello, zamek Aragoński oraz odbyliśmy rejs statkiem, odkrywając miasto dwóch mórz i jego legendy. Podczas zajęć szkolnych nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach informatycznych, podczas których wykonali breloczki za pomocą drukarek 3 D. Wczoraj odbyło się podsumowanie całego projektu oraz uroczyste wręczenie certyfikatów wszystkim uczestnikom przez Dyrekcję włoskiej szkoły.

Wszystkim krajom biorącym udział w projekcie dziękujemy za zaangażowanie, wspólna pracę i niezapomniane wspomnienia 🙂

Anna Bujak, Mariola Polak