Takie hasło towarzyszyło uczniom klasy Ia i IIc podczas kolejnych warsztatów związanych ze zdrowiem.
Przynieśliśmy do szkoły musli, jogurty naturalne i przeróżne owoce. Oj! Czego tam nie było! Maliny, borówka amerykańska, truskawki, banany, kiwi, pomarańcza …… 🍇🍎🍌🍓🍊Same pyszności! 😁 Z tych produktów wykonaliśmy zdrowe i przepyszne desery. Zadanie sprawiło nam wiele radości i zachęciło do zdrowego odżywiania. Poprzez kulinarną zabawę zdobyliśmy nowe doświadczenia, poznaliśmy nowe smaki. Wspólne przyrządzenie deserów przez uczniów klasy IA i IIc było również okazją do współdziałania i nawiązania relacji ze sobą.
Desery smakowały wyśmienicie – nie wiemy, czy dlatego, że musli i owoce były pyszne, czy dlatego, że sami je przyrządziliśmy!? Już planujemy kolejną zdrową i smaczną potrawę! 😃😍🤩

Elżbieta Kociela, Magdalena Jarnicka