Hotel spełnionych marzeń, który wszystkim zapewnia wiele wspaniałych wrażeń. Te słowa idealnie nawiązują do niezapomnianej poniedziałkowej wizyty pierwszoklasistów w hotelu Radisson Resort w Kołobrzegu.

Po tym obiekcie oprowadzali nas – pani Manager Paulina Nyc oraz tata naszej Jagny – pan Tomasz Kaszak, którym bardzo dziękujemy za poświęcony czas, ogrom przekazanej wiedzy i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.

Podczas tej wizyty mieliśmy doskonałą okazję, aby poznać funkcjonowanie całego hotelu oraz specyfikę bardzo wielu zawodów. Aby cały hotel dobrze funkcjonował i goście byli zadowoleni z pobytu – ważna jest praca każdego pracownika. Naszą wycieczkę po hotelu rozpoczęliśmy od recepcji, gdzie dowiedzieliśmy się co trzeba zrobić, aby wynająć pokój i jakie dokumenty należy wypełnić. Kiedy mieliśmy już kartę do wynajętego pokoju mogliśmy go sobie obejrzeć i zobaczyć jak jest wyposażony. Udało nam się także podpatrzeć jak wygląda praca osób, które dbają o porządek w pokojach. W dalszej kolejności odwiedziliśmy także Aquapark, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu, salę zabaw dla dzieci „Kids Club”, salę gier, siłownię. Miłym akcentem był sponsorowany przez hotel poczęstunek w pięknej restauracji. Uczniowie oraz opiekunowie mieli okazję popróbować przygotowanych dla nas słodkich specjałów. Na koniec pojechaliśmy windą na taras, na którym znajdował się kolejny basen, oraz           z którego widać było piękną, nadmorską okolicę. Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały jeszcze worki z hotelowymi gadżetami.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi za organizację tej wycieczki, za ciepłe przyjęcie i niezapomniane wrażenia. Pani Magdzie i pani Marcie zaś dziękuję bardzo za pomoc przy opiece nad dziećmi i wspólnie spędzony czas.

                                                      Mariola Polak