W dniu dzisiejszym odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłkę koszykową 🏀 w Szkole podstawowej nr7 w Kołobrzegu. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Nadia Szczerek(8a), Lena Przybyszewska(8a), Nikola Rytwińska(8a), Natalia Kozieł(8a), Oliwia Szmit(8a), Oliwia Sendrowska(8b), Ewelina Gębicz(8c), Julia Kowalczyk(8d), Sara Kozub(8d), Maja Lachowicz(8d), Karolina Juszczak(8d), Lena Czyżewska(8f), Gabriela Błażewicz(8f),Marysia Bartnik(8f), Maja Pawlak(7c).
W turnieju brały udział trzy drużyny (SP z Drzonowa, SP6, SP7) z czego tylko jedna miała możliwość dostania się do etapu rejonowego. Zajęliśmy I miejsce🏆🥇x15, a nasze uczennice zdobyły mnóstwo doświadczenia oraz jako zgrany zespół obudziły w sobie sportową i zdrową rywalizację.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekunowie: Dariusz Cholka, Joanna Skicinska.