Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka trzecioklasiści wybrali się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Nadmorskie Zacisze” w Mielnie. Podczas pobytu dzieci poznały zwyczaje i tradycje wiejskiego gospodarstwa oraz zapoznały się z jego mieszkańcami (konie, króliki, kury, psy, kotki). Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: szukanie skarbu, karmienie zwierząt, dojenie krówki, konkurencje sportowe, kalambury, zabawy z chustą, rozgrywki w piłkę nożną, przejażdżka w beczkowych wagonikach, zjazd tyrolką oraz harce na placu zabaw. Po aktywnie spędzonym czasie na świeżym powietrzu przyszedł czas na pyszne kiełbaski. Apetyty – dopisywały, a więc kiełbaski i bułeczki znikały w mgnieniu oka.

Radość z wycieczki i ze wspólnej zabawy była ogromna, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach naszych wychowanków. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu, za zakup pysznych kiełbasek, a Pani Joannie i Panu Jakubowi za wsparcie opiekuńcze podczas wycieczki.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu.

Mariola Polak, Elżbieta Kociela, Robert Moszko

https://www.kizoa.com/Video-Editor/d361781125k5508157o2l1/MIELNO_-_WYCIECZKA