W piątek 7 października odbył się w naszej szkole „Jesienny Festyn Szóstki”. Już od czternastej uczniowie, rodzice i nauczyciele byli gotowi na przyjęcie wszystkich sympatyków naszej placówki.

Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się te najsmaczniejsze… Każdy mógł się posilić smacznymi, domowymi wypiekami, których nikomu nie zabrakło. W tempie błyskawicznym urosła kolejka po cieplutkie kiełbaski, pyszne pierogi czy barszczyk. Były także inne rewelacje: wata cukrowa, gofry, sałatki, zupa dyniowa, dmuchane zjeżdżalnie, loteria, popcorn, gorąca czekolada, kawa, herbata, zimne napoje oraz uczniowskie dzieła ze szkolnej drukarni 3 D. A wszystko to przy dźwiękach muzyki i popisach naszych uczniów: wokalnych, tanecznych i instrumentalnych.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Straż Graniczna, Policja, Straż Pożarna oraz przedstawiciele klubu kolarskiego „Ziemia Kołobrzeska”. Nie lada frajdę sprawił dzieciom konkurs na najciekawszą dynię, w którym Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła klasa IV „d”. Gratulujemy!

Składamy wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych rodziców i uczniów, którzy przygotowali stoiska oraz dla wszystkich Gości, którzy nas tak licznie odwiedzili.

Podczas festynu zebraliśmy kwotę 9200 zł, która zostanie przeznaczona na wyposażenie zewnętrznej „strefy relaksu” dla naszych uczniów.

Uśmiechy, radość na twarzach i dzieci i dorosłych, a nasza w sercach, to bez wątpienia ów cel, który po raz kolejny udało nam się zrealizować. Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny festyn do naszej „Szóstki”.