Zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły do udziału w Jesiennym Festynie, który odbędzie się 6 października w godzinach od 14.00-17.00. W programie jak zwykle wiele atrakcji – dmuchańce, malowanie twarzy, animacje dla dzieci, pojazdy służb mundurowych, pyszne domowe ciasta, kąciki urody, kawa, napoje, frytki, gofry, chleb ze smalcem, grill, stoisko ekologiczne „Słodka Marchewka” i wiele, wiele innych atrakcji! Każdą klasę 1-8 zapraszamy do konkursu o Puchar Dyrektora na Najpiękniejszą Dynię (Dynie można zanosić do pokoju nauczycielskiego w środę i czwartek poprzedzające festyn). Klasy 4-6 zapraszamy do udziału w „Dyniowej Sztafecie”, która odbędzie się podczas festynu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czekamy na Was!!!