Mimo że pogoda nie napawała optymizmem, Jesienny Festyn u Korczaka okazał się strzałem w dziesiątkę. Przyciągnął wielu rodziców, absolwentów, przyjaciół szkoły. Każdy znalazł coś dla siebie począwszy od ciast, ciasteczek, galaretek, gofrów, hot-dogów, kiełbasek, pierogów, przetworów kończąc na malowaniu twarzy, tatuażach, warkoczykach, loterii fantowej, świeczkach, maskotkach, piłkach, dmuchańcach. Atrakcją była wizyta Klubu Voyager a także służb mundurowych. Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w dyniowej sztafecie. Odbył się również konkurs na najpiękniejszą dynię. Uzbieraliśmy kwotę 8347,20zł. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu festynu i wspólnie spędzony czas.