KIERMASZ CHARYTATYWNY „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MIKOŁAJEM”

Już czternasty rok z rzędu w dniach 7-8 grudnia br., odbędzie się na terenie naszej szkoły kiermasz charytatywny pod hasłem „I Ty możesz zostać Mikołajem”.

Na stoisku będzie można nabyć stroiki i wieńce adwentowe , pierniczki oraz znaleźć coś na prezent dla bliskich.

Zebrane środki zostaną przekazane na organizację Świąt Bożego Narodzenia dla opuszczonych i osieroconych dzieci, będących pod opieką stowarzyszenia „SOS WIOSKI DZIECIĘCE”.

W SOS Wioskach Dziecięcych opuszczone i osierocone dzieci odnajdują dom i opiekę. Dzięki codziennej trosce Rodziców SOS i wsparciu specjalistów odzyskują poczucie bezpieczeństwa i radość z dzieciństwa. Wiele z nich to właśnie tam, ma okazję obchodzić pierwsze prawdziwe Święta.

„Kto ma w dobroci silną wolę

i silną chęć służby ludziom,

temu życie pięknym snem będzie…”

/ J. Korczak /