12 listopada uczniowie kl. II i III zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie podczas Szkolnego Konkursu “Kocham Cię Polsko”. Komisja konkursowa jednogłośnie I miejsce przyznała uczniom z klasy III d: Kornelii Zakrzewskiej, Magdalenie Pawlickiej oraz Igorowi Chepesiukowi. Natomiast pozostali uczniowie ex aequo zdobyli II miejsce.

Pierwszaki, Święto Niepodległości uczcili śpiewem i tańcem. Rewelacyjnie zaprezentowali znane utwory patriotyczne: “Przybyli ułani” – kl. I a, “Mali patrioci” – kl. I b, “Jestesmy Polką i Polakiem” – kl. I c, “Zachwyca nas Polska” – kl. I d. Piękne stroje, barwy ojczyste, flagi, kotyliony to robiło niesamowity nastrój radości i dumy.

Wszystkim laureatom zorganizowanych konkursów, nagrody wręczyła Pani Dorota Hybel – Manturewicz – wicedyrektor szkoły.