Szanowni Rodzice!
Od poniedziałku 10 stycznia 2022 r. wszyscy uczniowie wracają do szkoły, do tradycyjnego nauczania.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak bardzo dzieciom zależy na przywróceniu zajęć stacjonarnych, na bezpośrednim kontakcie z nauczycielem, na możliwości rozmowy i zabawy z rówieśnikami, nawet w ograniczonym wymiarze.
Życzę więc dzieciom udanego powrotu do zajęć, dobrych relacji z rówieśnikami oraz szczerych rozmów z wychowawcami o ważnych dla nich problemach.
Życzę także Państwu i uczniom zdrowia, a dzieciom ponadto radości ze wspólnego przebywania i wspólnej nauki.
Serdecznie pozdrawiam
Andrzej Haraj
UWAGA!
Jeżeli Państwa dziecko wykazuje w domu objawy choroby (gorączka, kaszel, nudności lub ogólne osłabienie fizyczne) zachęcamy, aby pozostało w domu dla ogólnego bezpieczeństwa wszystkich (chorego dziecka, innych uczniów, nauczycieli, obsługi szkoły). Jednocześnie przypominam, że w takiej sytuacji wskazana jest konsultacja z lekarzem. Zapewnienie bezpieczeństwa – przy optymalnych warunkach nauki – oraz dbałość o zdrowie, w tym zdrowie psychiczne, to nasze wspólne priorytetowe cele.
Ferie zimowe w roku szkolnym 2021/2022
Bez zmian pozostają terminy rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2021/2022.
Kalendarz ferii zimowych:
• 17-30 stycznia 2022 r.
województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
• 24 stycznia – 6 lutego 2022 r.
województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie
• 31 stycznia – 13 lutego 2022 r.
województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
• 14-27 lutego 2022 r.
województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie