Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III do udziału w konkursie na najładniejszą i najciekawszą ozdobę świąteczną. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolnej ozdoby związanej ze Świętami Bożego Narodzenia np.: stroik, bombka, kartka świąteczna itp. Ozdoba może mieć dowolną formę, wielkość i może być wykonana z dowolnych materiałów. Po rozstrzygnięciu konkursu wszystkie prace zostaną przeznaczone na sprzedaż podczas szkolnego kiermaszu „MIKOŁAJKI DLA ADASIA”, który odbędzie się 2 i 3 grudnia, a jego celem jest wsparcie leczenia Adasia – ucznia naszej szkoły.
Ostateczny termin oddania prac to środa 1 grudnia. Podpisane prace prosimy przynosić do sali 06 (pani Katarzyna Michalska) lub do sali 206 (Mariola Polak).

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!!!

Katarzyna Michalska, Mariola Polak