Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się konkurs językowo- plastyczny pt.: “Paint the word”. Uczniowie mieli za zadanie zobrazować wybrane słowo związane z jesienią w języku angielskim.

Wyniki konkursu:

Miejsce 1 Patryk Błaszczuk 3c

Miejsce 2 Lena Więckowska 6 a

Miejsce 3 Przemek Jóźwicki 6b

Wyróżnienia:

Cezary Ż. 6b

Oliwia Augustyniak 3b

Jakub Socha 6c

Zosia Serement 3c

Oliwia Jarema 7a

 

Cele konkursu:

1. Zwiększenie motywacji do nauki języka angielskiego.

 

2. Wzbogacanie i utrwalanie słownictwa.

 

3. Ukazywanie nowych możliwości nauki i sposobów zapamiętywania słówek.

 

4. Kształcenie świadomości językowej.

 

5. Odkrywanie i promowanie talentów plastycznych.

Wpłynęło wiele pięknych prac, jury w składzie: p.Mariola Stańczak, p. Kamila Kulińska oraz p. Olga Boroń wyłoniło zwycięzców konkursu: I miejsce – Patryk Błaszczuk 3c II miejsce Lena Więckowska 6 a. Miejsce III Przemek Jóźwicki 6b. Wyróżnione zostały prace Zosi Serement, Oliwii Jaremy, Jakuba Sochy, Cezarego Ż, Oliwii Augustyniak . Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kreatywności oraz zaangażowania!!!

Zwycięzcom zostaną wręczone nagrody rzeczowe 🙂🥳

O.Boroń