Z okazji obchod贸w Mi臋dzynarodowego Dnia Ksi膮偶ki聽 odby艂 si臋聽 聽聽聽Konkurs Czytelniczy dla klas III pt. 鈥濵agiczne podr贸偶e po literaturze鈥. Dru偶yny 聽musia艂y wykaza膰 si臋 du偶膮 znajomo艣ci膮 tre艣ci utwor贸w. By艂y krzy偶贸wki, 聽puzzle, test wiedzy 聽聽i wiele innych zada艅. Inspiracj膮 wszystkich konkurencji聽 by艂y lektury, wiersze i ksi膮偶ki dla dzieci. G艂贸wnym celem konkursu by艂o przede wszystkim promowanie czytelnictwa, rozbudzanie pasji czytania, umiej臋tne przekazywanie 聽zapami臋tanych wiadomo艣ci, a tak偶e聽 kszta艂towanie聽聽 wsp贸艂zawodnictwa i wsp贸艂dzia艂ania.

Po wszystkich konkurencjach wyniki konkursu przedstawiaj膮 si臋 nast臋puj膮co:

I m. 鈥 klasa 3c(Z.Serement, B.Romanowska)

II m. 鈥搆lasa 3d (M.Kuks, J.Gawlik)

III m. 鈥搆lasa 3a (H.Bogacz, S.Bunza)

wyr贸偶nienie klasa 3b ( P.Paku艂a,D.Konopka)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Zwyci臋zcom serdecznie gratulujemy.