Z okazji obchod贸w Mi臋dzynarodowego Dnia Ksi膮偶ki聽 odby艂 si臋聽 ju偶 po raz sz贸sty Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas III pt. 鈥濵agiczne podr贸偶e po literaturze鈥. Dru偶yny klasowe聽musia艂y wykaza膰 si臋 du偶膮 znajomo艣ci膮 tre艣ci utwor贸w (by艂y krzy偶贸wki, 聽puzzle, test wiedzy 聽聽i wiele innych zada艅). Inspiracj膮 wszystkich konkurencji聽 by艂y lektury, wiersze i ksi膮偶ki dla dzieci.

G艂贸wnym celem konkursu by艂o przede wszystkim promowanie czytelnictwa, rozbudzanie pasji czytania, umiej臋tne przekazywanie 聽zapami臋tanych wiadomo艣ci, a tak偶e聽 kszta艂towanie聽聽 wsp贸艂zawodnictwa i wsp贸艂dzia艂ania.

Po wszystkich konkurencjach wyniki konkursu przedstawiaj膮 si臋 nast臋puj膮co:

I m. 鈥撀klasa 3a (Zofia Pauk, Ma艂gorzata St臋powska)

II m. 鈥klasa 3b(艁ucja Kmiecik, Maria Staszak)

III m. 鈥klasa 3c ( Laura Kot, Mi艂osz Marci艅czak)

聽Udzia艂 :klasa 3d ( Bianka Janicka, Edward 呕ulicki)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Zwyci臋zcom serdecznie gratulujemy.聽 聽聽馃憦馃憦聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽A.J贸藕wicka