聽鈥濳ubusiu, jak si臋 pisze MI艁O艢膯?
聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽聽Prosiaczku, MI艁O艢膯 si臋 nie pisze, MI艁O艢膯 si臋 czuje.鈥

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽K.Puchatek

Kubu艣 Puchatek to jedna z tych bajek, kt贸ra przetrwa艂a pr贸b臋 czasu i do dzi艣 bawi kolejne pokolenia. Bohater stworzony przez Alana Alexandra Milne’a ma nawet swoje 艣wi臋to – Dzie艅 Kubusia Puchatka, czyli Winnie the Pooh Day obchodzimy 18 stycznia, w rocznic臋 urodzin pisarza.聽W klasach 2b i 2d obchodzili艣my聽聽聽uroczy艣cie Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Kubusia Puchatka. Przygody wiecznie g艂odnego i poszukuj膮cego miodu Kubusia zebrane w wielu publikacjach i wydawane wci膮偶 w nowych ksi膮偶kach s膮 dobr膮 okazj膮, aby zach臋ci膰 uczni贸w do rozpocz臋cia przygody z czytaniem.

Uczniowie klas II w tym dniu s艂uchali opowie艣ci o przyja藕ni, rozwi膮zywali zagadki oraz wykonali prace plastyczne.

Zapraszam r贸wnie偶 do obejrzenia gazetki oraz wystawy ksi膮偶ek 聽z Kubusiem Puchatkiem w naszej szkolnej bibliotece.

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽A.J贸藕wicka