23 kwietnia br. na Skwerze Pioniera w Kołobrzegu odbył się ekologiczny piknik z okazji Dnia Ziemi. Organizatorzy – Pani Prezydent Miasta, pracownicy Urzędu Miejskiego oraz współpracujący sympatycy, zagwarantowali nam wiele atrakcji. Zdrowa żywność, warsztaty ekologiczne- ekosystem w słoiku. Zbiorka karmy dla kotów w zamian na sadzonki róż. Budowanie domków dla owadów. Dmuchańce, plac zabaw i warsztaty dla najmłodszych. Konkurs  na zabawkę dla kota, własnoręcznie wykonaną. Nagrodą  była hulajnoga elektryczna. Przedstawiciele nadleśnictwa Gościno oferowali szereg  konkursów, dotyczących życia lasów. Nikt nie wyszedł bez nagrody lub upominku. Było fajnie!! Szkołę nr 6 reprezentowała delegacja uczniów.

                                                                                       Iwona Maj