W dniu 24 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt ID i IMS⚽️⚽️⚽️
W Igrzyskach Dzieci wzięło udzial sześć drużyn, naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Weronika Krywomaz(4d), Wiktoria Jacuńska(5b), Diana Lohunowska (6d), Anna Erbacher(6a), Pola Sottek(6d), Nela Fedasz(7c), Maja Kisiel(7c), Zuzanna Kempa(7c), Zofia Wichlacz(7c), Pola Wielogórska(7c),Andrea Selimaj(7c).
W Igrzyskach Młodzieży szkolnej drużynę stanowiło 11 zawodniczek , które konkurowały z trzema drużynami: Maja Pawlak(7c), Natalia Kozieł(8a), Lena Przybyszewska(8a), Gabriela Mularczyk(8b), Oliwia Sendrowska(8b), Julia Kowalczyk (8d), Sara Kozub(8d), Maja Lachowicz(8d), Lena Czyżewska (8f), Aleksandra Sałamacha(8f), Wiktoria Szubert(8f).
W ostatniej klasyfikacji dziewczęta IMS zajęły III miejsce 🥉z czego jesteśmy bardzo dumni. Wszystkim zawodniczka reprezentującym szkolę GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.👏
Opiekunowie:Joanna Skicińska , DariuszCholka.