Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole został zorganizowany konkurs na “NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, pobudzenie kreatywności twórczej dzieci oraz powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych.

W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów. Dzieci z pomocą rodziców wykonały niezwykle ciekawe i pomysłowe ozdoby świąteczne.
Jury w składzie Joanna Skicińska, Mariola Polak i Katarzyna Michalska postanowiło wyróżnić 12 prac, a 21 osób otrzymało dyplomy i drobne upominki.
Wszystkie prace zostały sprzedane podczas kiermaszu świątecznego “Mikołajki dla Adasia”, dzięki czemu mogliśmy pomóc Adasiowi.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.
Mariola Polak, Katarzyna Michalska