Z okazji nadchodz膮cego Dnia Ksi膮偶ki i Praw Autorskich oraz Dnia Ziemi biblioteka szkolna w艂膮czy艂a si臋 w Og贸lnopolsk膮 Akcj臋 Siania Nasionek Czytelnictwa. Dzia艂anie mia艂o na celu propagowanie czytelnictwa oraz poszukiwanie ciekawego sposobu uruchamiania wyobra藕ni m艂odych umys艂贸w. Uczniowie klasy 3a i 4a na zaj臋ciach w przygotowanych聽i zaprojektowanych przez siebie doniczkach posadzili swoje 聽magiczne ziarenka.

Uruchom swoj膮 wyobra藕ni臋! I poczekaj co z nich wyro艣nie鈥︷煂

Zapami臋tajmy s艂owa Leonarda da Vinci, 偶e:

鈥瀦iarenko talentu usycha, je艣li nie padnie na 偶yzn膮 gleb臋 wyobra藕ni鈥︹,

dlatego 聽rozbudzajmy j膮 przez czytanie.

Laureaci konkursu 馃尡馃尡:

Emilia Bojanowska 5a

Bartosz Racut 4a

Maria Romanowska 4a

Oliwia Demczyszak 3a

Jakub Jakubowski 3a

Dzi臋kujemy wszystkim za ciekawe interpretacje i pomys艂y. A ziarenka czytelnictwa zasiane w sercach i g艂owach mocno si臋 ukorzeniaj膮.

A.J贸藕wicka, M.Budziszewska, A.Gawro艅ska