Z okazji Święta Wody, które przypada 22 marca,  szkoła przygotowała dla naszych podopiecznych szereg interesujących konkursów i zadań.
Brali w nich udział uczniowie klas:4-8. Klasy siódme zgłębiały podczas turnieju wiedzy- tajemnice Morza Bałtyckiego. Główne nagrody – talony do Empiku – zdobyła drużyna z klasy 7b. Są to uczniowie: Franciszek Nogaj, Józio Zyra, Szymon Bogacz.

Gratulujemy!

W konkursie na mieszkańców  Bałtyku ( modele w 3D), wpłynęły do nas piękne prace i wszystkie zostały nagrodzone.
Nagrody zdobyli: Oliwia Jarema, Piotr Podstawski, Jakub Socha, Tulia Hercka, Łucja Adaszewska, Grzegorz Matusiak.
Nagrodzono również piękne wiersze, wychwalające wodę – autorstwa Wiktorii Siergiej i Jana Gawrońskiego. Nagrodzony komiks narysował dla nas Jakub Socha. Wiele dzieci wzięło też udział w rozwiązywaniu krzyżówek tematycznych.
Zwycięskie prace można podziwiać na korytarzu i holu I pietra szkoły.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z obchodów.
Dziękujemy Wam za udział!

Nauczyciele biologii i geografii