Klasa 4b i 4c wzięła udział w „Operacji Integracji” podczas pobytu na poligonie koło Trzebiatowa. Już na wstępie zostali przywitani przez żołnierzy i poddani musztrze. Poznali komendę „Granat”, która bardzo im się spodobała. Zabawa była skonstruowana w taki sposób, by konieczne było podjęcie współpracy pomiędzy uczestnikami gry dla osiągnięcia określonego celu i zwycięstwa. Poszczególne konkurencje zaś tak, by wykonanie ich w pojedynkę było praktycznie niemożliwe. Zadania były przeróżne, biegi na orientację, strzelanki, wspinaczka, rozwiązywanie zadań logicznych, poszukiwanie skarbów, budowanie tratw i wiele innych wspaniałych gier 🙂 Wszystkie plutony świetnie się bawiły. Na zakończenie zjedli gorące kiełbaski i pełni wrażeń wyruszyli w drogę powrotną.

Agnieszka Kietla – Rzewucka
Monika Muszyńska
Robert Moszko

Robert Moszko