Organizatorka akcji ” Pomagamy zwierzętom kołobrzeskiego schroniska ” Pani Iwona Maj, zachęciła do wspólnego działania całą społeczność szkolną.
Uczniowie klas I d,
III b i III d z ogromnym zapałem i chęcią przystąpili do zbierania karmy dla psów i kotów ze schroniska.
Podsumowaniem tych wyjątkowych działań była wizyta Kierownika Schroniska w Kołobrzegu Pana Arkadiusza Plucińskiego, który odwiedził nas ze swoim czworonożnym przyjacielem, suczką Gają.
Pan Arkadiusz opowiadał o pracy w schronisku, o opiece nad zwierzętami oraz odpowiedział na wszelkie pytania naszych uczniów.  Gaja natomiast skradła serca wszystkich dzieci, które dzięki takim akcjom uczą się empatii i szacunku do zwierząt.
Wszystkim Rodzicom, Dzieciom i pracownikom szkoły, którzy przyczynili się i pomogli
bezdomnym zwierzętom, bardzo dziękujemy 🐶😊🐱😊
I. Maj, K. Michalska,  P. Rosołowska, M. Podpryga