Mikołajkowy zawrót głowy na lekcjach wychowania fizycznego
7 grudnia 2017
Mikołajki w klasie II A
7 grudnia 2017

POWIATOWY KONKURS NA RODZINNY WIENIEC ADWENTOWY

W nasze szkole już po raz trzeci odbył się POWIATOWY KONKURS NA RODZINNY WIENIEC ADWENTOWY. Uczniowie z naszej szkoły jak i innych szkół  mogli do 4 grudnia dostarczyć wieniec w wersji stojącej (kraje niemiecko-języczne) lub poziomej (kraje anglosaskie). Wpłynęło do nas ponad 80 różnych wieńców, które z każdym rokiem są piękniejsze i bardziej pomysłowe. Nasze jury w składzie: P. Paulina Szczerba , P. Beata Grygiel oraz P. Kamila Kulińska miały trudny orzech do zgryzienia.  Wyniki  są następujące:

WERSJA PIONOWA (WIENIEC WISZĄCY)

I miejsce:

– Dominika Puzio  kl. VIb  Sp 6

II miejsce :

– Julien Dieu Sp 4

III miejsce :

– Wiktoria Trojanowska kl. Vb  Sp 6

Wyróżnienia:

Marika Getka  kl. Va  Sp 6

– Zuzanna Zadka  kl. VIIb   Sp 6

– Zuzanna Parzych kl. VIc  Sp 6

WERSJA  POZIOMA (WIENIEC ADWENTOWY)

I miejsce:

– Julia Skwierawska kl. VIIc  Sp 6

II miejsce :

– Julia Senkheil  Sp w Rymaniu

III miejsce :

– Ewa Waścińska  kl. VIIb  Sp 6

Wyróżnienia:

Bianka Bednarska  Sp we Wrzosowie

– Julia Marchal  Sp w Rymaniu

– Dominika Puzio kl. VIb  Sp 6

– Wojtek Bajgert   Sp6

– Lena Kwiecień   Sp w Rymaniu

– Antonina Grzyb  Sp w Rymaniu

– Weronika Baksa  kl. VId  Sp 6

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom GRATULUJEMY!!! Rozdanie nagród odbędzie się na najbliższym apelu porządkowym w SP6.  Wszystkie wieńce zostaną wystawione na sprzedaż na szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM” w dn. 6-7 grudnia ,  z czego uzyskane dochody zostaną przekazane na   SOS Wioski  Dziecięce.

Dziękujemy za udział w konkursie i do zobaczenia za rok…

Magdalena Hryniewicka, Monika Dąbrowska-Piesik

Dodaj komentarz