Konkurs plastyczny „Kukiełka z mojej ulubionej książki”
30 marca 2017
Jestem wolny, zdrowy i świadomy…
30 marca 2017

Powitaliśmy wiosnę piosenką.

W  dniu 27 marca br.  odbył się szkolny konkurs wokalny „Powitajmy wiosnę piosenką” . Zaprezentowanie się uczniów na scenie stworzyło im szansę rozwijania artystycznych zdolności oraz wzmocniło wiarę we własne siły. Śpiew pomógł dzieciom wyrazić uczucia i  emocje, a publiczność wprawił w wiosenny, pogodny  nastrój. Artyści  z klas I-VI mieli możliwość  wzmocnienia pamięci, koncentracji i wyobraźni.  Łącznie wystąpiło 36 uczestników. Konkurs poprowadziła Lukrecja Mikszta z kl. VIa.  Po burzliwych naradach,  jury w składzie: p. Magdalena Karel, p. Paulina Szczerba i p. Janina Pyda  postanowiło nagrodzić następujących wykonawców:

w kategorii klas I-III

I miejsce- Marlena Piotrowska z kl. 3f

II miejsce- Kasper Franaszek z kl. 3a

III miejsce- Wojciech Smagieł i Józef Zyra

Wyróżnienie- Nikola Pietryk z kl. 1c

w kategorii klas IV-VI

I miejsce- duet: Ernest Kamiński z kl. 4d  i Mateusz Romaniuk z kl. 4e

II miejsce- duet: Magdalena Łysiak i Weronika Komers z kl. 6a

III miejsce- Łucja Jachimowska z kl. 4b

Wyróżnienie- Hania Korzeniewska i Hania Dojlidko z kl. 4b

Gromkie brawa publiczności i wspólne śpiewanie niektórych utworów świadczyły o tym, że spotkanie należało do udanych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dobrego, wiosennego nastroju.

Organizatorzy: Marta Romaniuk i Aneta Narbuntowicz

Dodaj komentarz