Od 06 do 10 grudnia w naszej szkole przebywa grupa 20 uczniów i 8 nauczycieli z Włoch, Portugalii, Turcji i Łotwy. Podczas całego pobytu nasi goście z w/w krajów wraz z uczniami naszej szkoły będą realizowali zadania wynikające z projektu. Dziś (06.12.2021) ceremonię powitalną rozpoczął Pan Dyrektor, który przywitał gości, życzył miłych i owocnych prac. Uczniowie z Włoch , Portugalii , Łotwy i Turcji zwiedzili naszą szkołę ,poznali kilka ważnych faktów o Polsce i o naszym mieście. Mogli również skosztować tradycyjnych polskich potraw. Żurek, bigos i pierogi ruskie smakowały wszystkim. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli interesujące prezentacje przygotowane przez naszych partnerów na temat ich krajów, miast i szkół. Podsumowaniem dzisiejszego dnia była wizyta w Ratuszu u Prezydent Miasta Kołobrzeg – Anny Mieczkowskiej oraz krótka wycieczka po mieście.

Dzień zakończył się uroczystą kolacją.

Zespół Erasmus+