Witamy Pierwszoklasistów!

Dziś rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W naszych progach stanęli uczniowie czterech pierwszych klas. Po dokonaniu uroczystego ślubowania zostali serdecznie powitani przez Dyrektora szkoły oraz naszych gości specjalnych: Panią Prezydent miasta Kołobrzeg, Annę Mieczkowską i Senatora Rzeczypospolitej Polskiej, Janusza Gromka. Dzieci usłyszały od nich ciepłe i życzliwe słowa zachęty oraz życzenia sukcesów na nowym etapie edukacji, a także radości ze zdobywania wiedzy. Nowi mali uczniowie otrzymali również podarunki – słodycze ukryte w dużych kredkach oraz kolorowe bidony.

Dołączamy, życząc naszym najmłodszym podopiecznym samych sukcesów w odkrywaniu tajników wiedzy i umiejętności. Niech czas spędzony w tej szkole będzie dla Was najpiękniejszym okresem życia, a poznani ludzie – rówieśnicy i nauczyciele – okażą się prawdziwymi przyjaciółmi!