W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie online uczniów w ramach realizacji projektu Erasmus+ Sustainable cities-past and present. Pięcioro uczniów biorących udział w projekcie uczestniczyło w spotkaniu z reprezentacjami ze szkół partnerskich (Włochy, Grecja, Hiszpania, Francja). Podczas spotkania przedstawiono filmik prezentujący naszą szkołę, miasto i region. Uczniowie zagrali wspólnie w grę online, która miała na celu dzielenie się informacjami na temat poszczególnych państw członkowskich. Odbyło się głosowanie na logo projektu. Spotkanie dało uczniom możliwość poznania osób biorących udział w wymianie, osłuchania się z językiem angielskim, komunikowania się w tym języku.
Po spotkaniu online  uczniowie nie mogą się doczekać, kiedy wyjadą do poszczególnych szkół partnerskich.
Agnieszka Socha, Mariola Stańczak, Lena Gardzielik, Klaudia Ruta, Adela Wencław, Gabriela Mularczyk, Cezary Zieliński.