Wywieszenie plakatów informujących o standardach ochrony małoletnich to nie tylko spełnienie obowiązku ale także ważny krok w budowaniu bezpiecznego i świadomego środowiska naszych uczniów.

Uczniowie na lekcjach wychowawczych poruszali tematykę przemocy…krzywdzenia. W czasie lekcji powstawały piękne i wymowne plakaty. Dziś na jednym z korytarzy naszej szkoły  powstała swoista galeria potwierdzająca, że temat ochrony praw dziecka nie jest nam obcy.  Wiemy na co zwrócić uwagę. Jak zareagować?  Gdzie szukać pomocy?

Pedagog- Renata Adamiak

Psycholog- Marta Aleksandrowicz