Z okazji zbliżających się świąt uczniowie klasy 2 c wzięli udział w świątecznych warsztatach plastycznych.

Podczas zajęć wykorzystali metodę decoupage. Dzieci za pomocą tej techniki wykonały przepiękne świąteczne domki. Ozdobiły je świątecznymi bombkami, choinkami, bałwankami, śniegiem z waty i brokatem. Wykonanym pracom magicznego uroku dodało piękne oświetlenie domków, które dzieci samodzielnie zamontowały.

Warsztaty pozwoliły poszerzyć ich wyobraźnię i kreatywność. Było to bardzo widoczne podczas własnoręcznego dekorowania prac. Samodzielnie przygotowane świąteczne domki były źródłem ogromnej satysfakcji i radości dla każdego ucznia.

Bardzo dziękujemy Pani Malwinie Marcińczak, Pani Beacie Jagiełło-Szumlewicz i Pani Agnieszce Zawadzkiej za ogromną pomoc w organizacji naszych warsztatów.

Elżbieta Kociela