Nasza szko艂a uczestniczy聽w聽Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa.聽Ide膮 tego programu jest wzrost poziomu aktywno艣ci czytelniczej i rozwijanie zainteresowa艅 czytelniczych. Szko艂a otrzyma w ramach NPRC fundusze na zakup nowo艣ci wydawniczych dla dzieci i m艂odzie偶y, chcemy zakupi膰 takie pozycje, kt贸re ch臋tnie przeczytaj膮 uczniowie biblioteki. W zwi膮zku z tym organizujemy w szkole wybory, kt贸re聽 wska偶膮, jakie ksi膮偶ki warto kupi膰. Zach臋cam do udzia艂u 聽wszystkich uczni贸w, rodzic贸w, nauczycieli聽i pracownik贸w szko艂y 鈥撀犅ksi膮偶ki b臋d膮 zakupione dla Was.

Uczestnik贸w wybor贸w prosimy
o sk艂adanie w bibliotece szkolnej
聽propozycjizakupu ksi膮偶ek do szkolnego ksi臋gozbioru,
聽kt贸re warto przeczyta膰 i poleci膰 innym.

Wyniki g艂osowania pos艂u偶膮 do stworzenia listy ksi膮偶ek, kt贸re zostan膮 zakupione do naszej biblioteki w ramach funduszy uzyskanych聽z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Masz szans臋 zdecydowa膰, co b臋dziesz czyta膰

i jakie ksi膮偶ki znajd膮 si臋 w Twojej/naszej szkolnej bibliotece!

Akcja wyborcza potrwa od 16-23 maja 2022 r.

Zapraszamy!!!