Uczniowie klasy 2a stworzyli samodzielnie teatrzyk kukiełkowy i przenieśli się na chwilę w niesamowity świat bajek.

Mali aktorzy początkowo wykonali podczas zajęć z plastyki kukiełki z drewnianych łyżek. Następnie podzielili się na zespoły, a w dalszej kolejności pracowali nad stworzeniem scenariusza.

Całą pracę uczniowie wykonali samodzielnie z niezwykłym zaangażowaniem, a jej efekty zaprezentowali goszcząc u Pszczółek, naszej najmłodszej grupie przedszkolnej.

Zabawa w teatrzyk kukiełkowy to niesamowita możliwość rozwijania dziecięcej kreatywności i wyobraźni, a praca w grupach wpływa pozytywnie na budowanie i wzmacnianie więzi oraz relacji rówieśniczych, czego uczniowie klasy 2a doświadczyli☺️.

Magdalena Jarnicka