Dnia 26.01.2023 odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców 🤾 Zawody odbyły się w Dźwirzynie a udział w nich wzięło 7 szkół, które podzielono na 3 grupy. Nasza szkoła rywalizowała w drugiej grupie ze szkołami podstawowymi z Gościna i Dygowa. Pierwszy mecz wygrywamy 7:5, a kolejny 9:2 awansując pewnie do fazy finałowej, w której znalazły się szkoły SP6, SP Wrzosowo oraz SP Ustronie Morskie. Z każdym meczem gra naszych chłopców wyglądała coraz lepiej. Dominowaliśmy zarówno w ataku, jak i w obronie, a chłopcy wywiązywali się celująco z założeń taktycznych. Przyczyniło się to na wyniki kolejnych spotkań: z Wrzosowem wygrywamy 11:3, a z Ustroniem Morskim 11:1 💪 uzyskując tytuł Mistrza Powiatu Kołobrzeskiego 🏆🥇 i awansując do dalszych rozgrywek – regionalnych 👏👏👏

Skład:

Baksa Szymon 7b, Biazik Alan 6d, Ejsmont Karol 6c, Jóźwicki Przemysław 6b, Kigina Michał 7c, Małota Ignacy 6c, Organek Michał 7c, Pluta Piotr 6c, Pryimak Oskar 7c, Smagieł Wojciech 7b, Śmigielski Krzysztof 6c, Wierzbicki Jan 6c, Woźniak Maksymilian 7b, Wysocki Marcel 6a.

Opiekunowie: Dariusz Cholka, Piotr Bogdanowicz