W minionym tygodniu klasa Ic korzystając z zaproszenia Państwa Marcińczak odwiedziła spa Art Bali w Kołobrzegu.

Dzieci miały możliwość uczestniczyć we wspaniałych warsztatach związanych z gliną. Nasza praca podzielona była na kilka etapów. Najpierw z kawałka gliny, rozdzielając ją na mniejsze elementy, wyłożyliśmy dno blaszki. Następnie wykorzystaliśmy przyniesione przez nas materiały: kamienie, muszle, liście, gałązki … Odbiliśmy je w wyłożonej glinie. Na końcu wykonane przez nas formy zostały zalane gipsem. Po stwardnieniu gipsu wyłoniły się  prawdziwe arcydzieła! Dzieci stworzyły naprawdę przepiękne obrazy!

Niespodzianką dla nas były również  napoje i okazałe desery przygotowane przez Państwa Marcińczak oraz Miłosza J Były one nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Nie zawierały w sobie cukru.

Bardzo interesujące okazało się spa, które mogliśmy obejrzeć. Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z jego funkcjonowaniem.

Bardzo dziękujemy Państwu Marcińczak za włożony trud i ogromne zaangażowanie.

Pani Agacie Gniłce dziękujemy za opiekę na naszej wycieczce.

Nasze warsztaty zapamiętamy na długo i już nie możemy doczekać się następnych!

Elżbieta Kociela