Składamy życzenia
23 grudnia 2020
Życzenia świąteczne
23 grudnia 2020

Wesołych Świąt

Dawno, dawno temu w piwnicach jednej z kamienic przy ulicy Krzywe Koło mieszkał straszliwy stwór zwany Bazyliszkiem. Był to ogromny zwierz, ze skrzydłami jak nietoperz i krokodylim ogonem. Ciało miał pokryte łuską, a łapy zakończone ostrymi pazurami. Jednak najgorsze było jego spojrzenie – na kogo skierował swój wzrok, ten zamieniał się w kamień. Klasa 2c poznała Legendę o Bazyliszku i aby odczarować spojrzenie tego stwora uczniowie stworzyli przepiękne prace plastyczne „Nie taki Bazyliszek straszny”. Te małe arcydzieła zasługują aby zawisnąć w najprawdziwszej galerii, jednak jak na razie wiszą na wirtualnej wystawie klasowej. Zapraszam do oglądania bo do zachwycania się nimi zapraszać nie trzeba.

Kamila Błażejak

Komentarze są wyłączone.