WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY

„STROIK WIELKANOCNY”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs dla uczniów klas I – VIII pt.: „Stroik wielkanocny” został rozstrzygnięty. Do organizatorów wpłynęło wiele pięknych prac. Różnorodność materiałów i technik świadczą o ogromnej fantazji i pomysłowości młodych twórców. Jury miało ciężkie zadanie, aby wybrać te najciekawsze. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy oryginalnych prac.

Oto lista wyróżnionych uczniów:

MIŁOSZ MARCIŃCZAK I C

ANASTAZJA DERBIN IV D

                   MAGDALENA HAUS – PAWLAK II C

        ZUZANNA WOŹNIAK VIII D

       BARTOSZ BARTOSIAK I D

JULIA RZEPCZYK I A

MAJA KISIEL VI C

                       NIKODEM JĘDRZEJEWSKI I C

                  JULIA KUŚMIERCZYK III C

                      Mariola Polak, Monika Podpryga, Paulina Rosołowska