W dniu 1 grudnia 2023 został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs na Rodzinny Wieniec Adwentowy. Jak co roku wybór najciekawszego wieńca przysporzył szanownemu jury w osobach: Małgorzata Kowalczyk, Paulina Szczerba, Karolina Kołosowska i Robert Moszko niemało kłopotów.

Jury postanowiło przyznać dwa I miejsca ex aequo:

Błażej Uglis z klasy Vc z SP4 (Kołobrzeg)

David Matyschok z klasy Vd z SP6 (Kołobrzeg)

II miejsce zajęła Kinga Kulczyńska z klasy IId (SP6)

III miejsce należy do Sophii Bezruczko  z klasy IIIa (SP4).

Wyróżniono pracę Anny Bernatskiej z klasy II c (SP5).

Serdecznie gratulujemy, równocześnie dziękując uczestnikom, wraz z ich Rodzinami (wszak to wieniec rodzinny) oraz zaangażowanym nauczycielom – opiekunom. Dzięki Wam i Państwu, ktoś potrzebujący dostanie to, czego potrzebuje, a ten adwentowy czas stanie się dla nas wszystkich odrobinę lepszy 😊.

Wszystkie prace konkursowe można nabyć na kiermaszu w dniach 5.-6.12.2023 w SP6