Dobiegła końca kolejna edycja naszego adwentowego konkursu i najpierw chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za piękno, które urzeczywistniliście poprzez wasze dzieła i za dobro, którym się dzielicie z potrzebującymi. Wszystkie wasze przepiękne wieńce zostaną wystawione do sprzedaży na naszym charytatywnym kiermaszu, organizowanym od lat przez panią Małgorzatę Kowalczyk, który odbędzie się w dniu 7.12 ( i pewnie w następnych też).
Nasze szacowne jury w składzie: pani Kamila Kulińska i pani Paulina Szczerba – nasze szkolne specjalistki od sztuki- miało jak co roku twardy orzech do zgryzienia. Ale oczywiście udało się wyłonić zwycięzców.

Są nimi:

I miejsce: JAN ANDZIAK klasa 8c /SP3
II miejce : ANTONI KURKIEWICZ klasa VII e / SP 3
III miejsce: OLIWIA OSKAR JAREMA klasa VIIa/SP6

Jury wyróżniło dzieła następujących autorów:
RENATA PĘTAK
NATALIA KWIATKOWSKA klasa VIIb /SP6
ADAM ŁABIK KLASA VIIIb / SP3

Serdecznie gratulujemy!
Składamy ogromne podziękowanie rodzinom uczestników konkursu oraz nauczycielom w szczególności : pani Agnieszcze Zagdańskiej /SP3, pani Katarzynie Kaczmaryk Abram/SP3, pani Magdalenie Jakubowskiej /SP3, pani Aleksandrze Boroń /SP7, pani Danucie Kaczmarek/SP7 oraz pani Anecie Saczka/SP7
Miłego adwentu i wesołych Świąt!