Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki powiatowego konkursu „Piernikowe Cuda” dla szkół podstawowych oraz przedszkoli. Kolejny już rok uczestnicy zaskakują nas swoją pomysłowością oraz talentem.

Ostatecznie komisja konkursowa w składzie: p. Kamila Kulińska, p. Paulina Pobereżko – Handor, p. Renata Adamiak, p. Klaudyna Bujak wyłoniła zwycięzców.
Miejsce I
Antoni Filarowski, Szkoła Podstawowa nr 6
Miejsce II
Kacper Jagielski, Przedszkole Miejskie nr 1
Miejsce III
Jan Witczak, szkoła Podstawowa nr 7
Zoja Litwińska vel Sygnowska, Przedszkole Miejskie nr 1
Jakub Sielczak, Szkoła Podstawowa nr 6
Kinga Ernestowicz, Przedszkole Miejskie nr 1
Julia Janczewska, Szkoła Podstawowa nr 6
Jagna Schultz, Przedszkole Miejskie nr 3
Blanka Schultz, Przedszkole Miejskie nr 3
Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom konkursu za przepiękne prace. Rozwijajcie dalej swoje talenty artystyczne!!!!
Dziękujemy również wszystkim przedszkolom i szkołom, które wzięły udział w konkursie, za rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży, propagowanie tradycji bożonarodzeniowych, a także pielęgnowanie więzi rodzinnych.
Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Kołobrzegu
Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montesori w Kołobrzegu
Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu
Dyplomy oraz nagrody dla laureatów konkursu zostaną dostarczone bezpośrednio do przedszkoli i szkół.
Koordynator konkursu – Paulina Szczerba