W minionym tygodniu uczniowie klasy 2 b i 2 c odwiedzili Park Dinozaurów w Łebie. Była to fantastyczna przygoda w przeszłość.

Mieliśmy możliwość zobaczyć trójwymiarowe gady naturalnej wielkości, dużo się o nich dowiedzieliśmy.

Wiele radości przyniosła nam przejażdżka oryginalnymi pojazdami Flinstonów. Niektórzy okazali się naprawdę wprawnymi kierowcami!

Doskonała zabawa czekała nas na zjeżdżalniach pontonowych w rurach i Boomerangu, gdzie wysokość ślizgu wynosi 10 metrów. Odwagą wykazali się nie tylko uczniowie, ale również towarzyszące nam mamy!

Podziwialiśmy też wspaniałe widoki z  Diabelskiego Młyna o wysokości 27 metrów.

Bardzo zabawne i ciekawe okazało się również spotkanie ze znanymi piratami. A byli to Królowa piratek Zuza Czarna Meduza oraz Kapitan Hak. Zabrali nas oni  w daleką podróż w poszukiwaniu cennego skarbu. Czekało na nas  Was wiele pirackich zadań i przygód. Nagrodą było odnalezienie skrzyni pełnej złota i otrzymane dukaty. Na koniec każdy z nas otrzymał Certyfikat Pirata i przezabawne nowe imię.

Ciekawą atrakcją było również strzelanie z łuku i karabinka pneumatycznego.

Smaczny obiad, przepiękna pogoda, zabawa na placu zabaw,  możliwość kupna pamiątek, smakołyków w postaci lodów, gofrów, lemoniad …. dopełniła radość podczas wycieczki.

Bardzo dziękujemy za pomoc i opiekę podczas wycieczki Paniom: Irenie Lewickiej, Agnieszce Zawadzkiej i Marcie Gościniak.

Przeżycia i doskonałą zabawę będziemy długo wspominać.

Elżbieta Kociela, Mariola Polak