Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się Dniem Ojca pozwalamy sobie wysłać Państwu szczególne zaproszenie.

W sobotę 25 czerwca, dzień po zakończeniu roku szkolnego, w godzinach 9.00-18.00 odbędą się w Kołobrzegu unikatowe i Mega Inspirujące WarszTaty dla ojców przygotowane i zorganizowane przez Społeczność Tato.Net pod  patronatem naszego miasta.

W/w unikatowe warsztaty odbywające się od 18 lat na terenie całego kraju, a także za granicą dają niesamowite efekty w budowaniu więzi i wzmacniają relacje z dziećmi na każdym etapie ich rozwoju.

Owoce tych spotkań są niesamowite. Setki przeszkolonych mężczyzn wdrożyło wypracowany na zajęciach indywidualny TatoPlan, wzmacniając relacje ze swoimi dziećmi na każdym etapie ich rozwoju.

Będę bardzo wdzięczny za przekazanie niniejszej informacji ojcom dzieci szkolnych, nauczycielom, pedagogom, aby jak najwięcej mężczyzn mogło skorzystać z tego wydarzenia, które odbędzie się pod patronatem naszego Miasta.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce spotkania: Hala Milenium, sala prasowa I piętro

ul. Łopuskiego 38, Kołobrzeg

Miło będzie Was zobaczyć i przywitać.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,

Ade Oyedemi, Lider Ojcowskiego Klubu Tato.Net w Kołobrzegu