Zapraszamy na spotkanie – Wyłącz hejt

25.10.2023, godz. 16:30, Biblioteka Ogrody (ul. Żółkiewskiego 6)

Biblioteka Ogrody i Stowarzyszenie Kropka Wolni od Uzależnień zapraszają chętnych w każdym wieku na spotkanie dotyczące walki z hejtem w Internecie. Większość nas codziennie ma styczność z treściami zawartymi w Internecie – posiadamy konta społecznościowe, udzielamy się na forach, otrzymujemy dziesiątki komunikatów i wiadomości skierowanych bezpośrednio do nas. Przez to coraz więcej osób ma styczność ze zjawiskiem hejtu w Internecie. Obraźliwe, raniące i nienawistne treści sprawiają, że czasem granica pomiędzy światem wirtualnym i rzeczywistością zaciera się. Podczas naszego spotkania spróbujemy zmierzyć się z potencjalnymi konsekwencjami hejtu i odnaleźć odpowiedź na pytania: „Jak można sobie radzić z hejtem? Jak mu przeciwdziałać?”.

Wstęp wolny.

Pozdrawiam,

Izabela Korpa Jarosz

Specjalista ds. Marketingu i Promocji

 

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu

Ul. Jana Frankowskiego 3

78-100 Kołobrzeg