W ramach projektu eTwinning uczniowie klasy 7f i gościnnie 8b oraz 8c poznawali styl życia swoich partnerów, szukali podobieństw i różnic oraz uczyli się lepiej komunikować i efektywnie współpracować ze sobą i z partnerami z zagranicy czyli z uczniami Grecji i Czech, którzy jak nasi uczniowie uczą się w szkole języka niemieckiego. Odbywało się to poprzez działania na różne tematy: ja, życie codzienne i hobby, tradycje świąteczne, kalendarz, wymarzona szkoła. Od początku projektu czyli od listopada 2021 zakładaliśmy interaktywności między uczniami i podniesienie umiejętności korzystania z mediów .

Amelia z 7f zaprojektowała logo, Maja, Franek , Lena i Gabrysia układali Elfchen ( krótki wiersz „Jedenastka”), wielu uczniów współtworzyło padlet , kahoot, escape room. Ewaluacja zakończyła nasz projekt.

 

a z 7f zaprojektowała logo, Maja, Franek , Lena i Gabrysia układali Elfchen ( krótki wiersz „Jedenastka”), wielu uczniów współtworzyło padlet , kahoot, escape room. Ewaluacja zakończyła nasz projekt.