W dniu dzisiejszym rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów z klas I-III pt. „11 listopada – Święto Niepodległości”. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych oraz pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci i ich rodziców. Do organizatorów wpłynęło mnóstwo pięknych prac wykonanych różnorodnymi technikami.

Jury w składzie: Kamila Kulińska, Paulina Pobereżko – Handor oraz Joanna Fir miało niełatwe zadanie, aby wybrać te najpiękniejsze. Bo burzliwych naradach ustalono, że następujące osoby zostaną nagrodzone:

– 1 miejsce Antonina Rokiczan kl. 2 b oraz Paweł Zhadlak kl. 3 c

– 2 miejsce Leonard Czajkowski kl. 1 c

– 3 miejsce Oliwia Rębarz kl. 1 b

– wyróżnienia: Hanna Górzyńska kl. 1 a, Pola Daniel kl. 3 b oraz Gaja Janicka kl. 1 c.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach

Beata Kryszczak, Mariola Polak